Po godzinach – Wykrywacz metalu –
poszukiwania i możliwość wypożyczenia

Najważniejsze: wykrywacz (detektor) metalu to urządzenie, które podpowie Ci co jest pod ziemią. Tak w skrócie oczywiście. ;-).
Ja wykorzystuję go do poszukiwań. Takie mam hobby. Poszukuję głównie rzeczy współczesnych, ale czasami udaje mi się również poszukiwać z pozwoleniami Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków rzeczy starych.

Po co Tobie takie urządzenie? Większość osób w ogóle nie potrzebuje wiedzieć co jest w ziemi, dopóki czegoś nie zgubi. Powiedzmy obrączki, pierścionka, biżuterii lub rzeczy cennych. Czasem znalezienie takiego przedmiotu bez wykrywacza jest niemożliwe. Kupowanie sprzętu wyłącznie do znalezienia jednego przedmiotu wydaje się dość kosztownym przedsięwzięciem, szczególnie, że cena w miarę sensownych wykrywaczy oscyluje od 1,5 ty zł do nawet kilkunastu. Stąd moja oferta w dwóch wariantach:

– wypożyczenie wykrywacza wraz z pinpointerem,

– usługa znalezienia cennego przedmiotu.

Pierwszy punkt jest prosty. Za ustaloną kwotę pożyczam Ci sprzęt na  określoną  ilość dni. Cena obejmuje również podstawowe szkolenie i ustawienie wykrywacza na przedmiot, którego szukasz.
Drugi punkt obejmuje usługę w której podejmę się znalezienia tego przedmiotu we wskazanym miejscu.

Zapraszam do kontaktu.

Call Now Button