O nas

z            Maciej Kobosko alkomp.com to firma rodzinna powstała  w  1996 roku jako spółka cywilna. Jednak rok później przekształciła się ponownie w firmę jednoosobową. Już wtedy bazowaliśmy na dużym doświadczeniu nabytym w pracy w największych krakowskich serwisach, dzięki czemu staliśmy się szybko liderem wśród oświęcimskich firm.
            Podstawową naszej działalności  jest sprzedaż  i serwis kas fiskalnych,  jak  również  szeroko rozumiana obsługa informatyczna różnorodnych podmiotów gospodarczych. Od początku  jesteśmy autoryzowanym serwisem i dystrybutorem  największych i najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją urządzeń fiskalnych: Comp S.A (NOVITUS – dawniej Optimus -iC) , Innova S.A, Posnet S.A., Aclas.  Szeroka  oferta daje  nam duże możliwości dostosowania urządzeń do konkretnych wymagań  klienta,  a także  pozwala znacznie rozszerzyć usługi serwisowe dotyczące kas z nową, starą homologacją, urądzeń online i wirtualnych. 
    W naszej ofercie   znajdziecie Państwo rozwiązania  dla dużych i małych podmiotów gospodarczych. Obsługujemy  supermarkety, hurtownie, stacje kontroli pojazdów,  jak również kilkaset małych i mikro firm. Polecamy doskonałe rozwiązania specjalistyczne. Wśród naszych licznych klientów są apteki, restauracje czy zakłady jubilerskie.
    Celem serwisu prowadzonego przez naszą firmę jest jak najszybsza reakcja na awarię, co daje naszym klientom możliwość nieprzerwanej pracy i zabezpiecza przed utratą zysków.
    Prowadzimy również obsługę firm z zakresu wdrażania i obsługi oprogramowania magazynowo – księgowego, jak również projektowania i wykonywania systemów komputerowo – fiskalnych opartych na sieciach komputerowych. Rozszerzyliśmy  ofertę również o terminale płatnicze i podpis elektroniczny.
    Zawsze dążymy do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Znalazło to odzwierciedlenie w zadowoleniu firm, które nam zaufały.
Kalendarium:
1996 – Rozpoczynamy sprzedaż urządzeń fiskalnych.

1997 – Następuje zmiana podmiotu głównego. Rozpoczynamy współpracę w firmami : POSNET, DATAPROCESS, ZEG, ZIBI, CAMEA. (kasy fiskalne).

2002 – Dzięki wysokiej sprzedaży zostaliśmy wyróżnieni przez firmę POSNET  w 2002 poprzez zaliczenie nas do grona Najlepszych Autoryzowanych Dealerów  Posnet.

2003 – Rozpoczynamy współpracę z OPTIMUS – iC .

2003 – Wygrywamy przetarg i wdrażamy kasy fiskalne w Tatrzańskim Parku Narodowym.

2005 – Jesteśmy zaliczani do grona najlepszych dealerów w regionie przez firmę COMP S.A. (marka Novitusdawniej Optimus – iC ) , nie tylko pod względem sprzedaży, ale przede wszystkim  pod względem fachowego i rzetelnego podejścia do klienta.
 
2010 – Uruchamiamy  serwis wag sklepowych firmy DIBAL.

2011 – Uzyskujemy  autoryzację na Punkt Rejestracji  Cencert. – podpis elektroniczny.

2011 – Rozpoczynamy współpracę w PAYTEL S.A. – terminale płatnicze.

2013 – Przeprowadzamy się do własnego biura.

2014 – Jesteśmy Autoryzowanym serwisem SYMPLEX  – (program Small Business) – oprogramowanie.

2014 – Uzyskujemy autoryzację  INNOVA S.A. – kasy fiskalne.

2015 – Z przyczyn od nas niezależnych  rozwiązujemy współpracę z firmą POSNET.

2016  Rozpoczynamy współpracę z ALCAS-POLSKA. – kasy fiskalne

2017 – Rozpoczynamy   sprzedaż kasy Novitus next i współpracę z firmą STORYOUS.

2018 – Zostaliśmy Złotym Partnerem Paytel.

2019 – zostaliśmy Premium Partnerem NOVITUS.

Call Now Button