Kasy fiskalne online

Urządzeniami fiskalnymi zajmujemy się o 1996 roku. Jesteśmy autoryzowanym serwisem kas fiskalnych marki Novitus (COMP S.A.)   i Aclas Polska.  Nasi licencjonowani serwisanci wpisani na listę Ministerstwa Finansów zapewniają serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Prowadzimy również szkolenia i przeprowadzamy cały proces instalacji wraz ze zgłoszeniami do Urzędów Skarbowych.
Na kasy marki Novitus posiadamy dogodne raty! Procedura jest prosta i w całości online. Kredyt jest tak skonstruowany, że nie wyklucza otrzymania ulgi z Urzędu Skarbowego.
Przypominamy, że każdy podmiot, który nie miał urządzeń fiskalnych może skorzystać z ulgi w wysokości 90% wartości kasy nie więcej niż 700 zł.
Uwaga! Tylko kasy typu online są objęte ulgą.

Cennik do pobrania 
zawiera aktualne promocje

ACLAS KOS_ON   LAN

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych – sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych, gdzie można komunikować się po sieci LAN.

Kasa ACLAS Kos_ON LAN współpracuje z terminalami płatniczymi, wagami i czytnikami.

Kasa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy  – czarno-białej i czarnej.

cena nett: 1199 zł
cena brutto: 1474 zł 

ACLAS KOS_ON   LAN/WiFi

Bliźniacza kasa do KOS_ON LAN, powiększona o moduł komunikacji WiFi.

Kasa ACLAS Kos_ON LAN/WiFi współpracuje z terminalami płatniczymi, wagami i czytnikami.

Kasa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy  – czarno-białej i czarnej.

cena nett: 1299 zł
cena brutto: 1597 zł 

ACLAS KOS_ON   LAN/GSM SIMM

Bliźniacza kasa do KOS_ON LAN, powiększona o moduł komunikacji GSM.

Kasa posiada zainstalowaną kartę SIMM  aktywną przez dwa lata.

 

cena nett: 1399 zł
cena brutto: 1720 zł 

NOVITUS MAŁA PLUS ONLINE 

 

Kasa fiskalna MAŁA PLUS  to dedykowana dla małych punktów sprzedaży Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony nagłówkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN.

cena netto:  1490 zł

cena brutto: 1832 zł

NOVITUS NANO ONLINE 

to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)

cena netto:  1490 zł
cena brutto: 1832 zł

NOVITUS NANO ONLINE   GSM

To kasa Nano ON-LINE z wbudowanym modułem GSM i internetem opłaconym przez 24 miesiące. 

cena netto:  1690 zł
cena brutto: 1955 zł

NOVITUS NANO II ONLINE WiFi

 

Następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Model zachował najlepsze cechy pierwowzoru, czyli niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę. Jednak nowy design i dodatkowe klawisze funkcyjne to szybsza i wygodniejsza obsługa oraz bardziej intuicyjna praca. Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, gabinety kosmetyczne, sklepy – kasa NANO II zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Kasa Nano II Online w standardzie ma zamontowane łącze WLAN – po wyjęciu z pudełka od razu może łączyć się z sieciami WiFi, w których zasięgu się znajduje.

cena netto:  1550 zł

cena brutto: 1906 zł

pakiet WiFi w cenie kasy

NOVITUS LINK ONLINE

Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

cena netto:  1490 zł
cena brutto: 1830 zł

NOVITUS ONE ONLINE

Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów. Zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży, oferując jednocześnie niezwykłą elastyczność pracy oraz programowalny ekran sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.

cena netto: 1990 zł
cena brutto: 2247 zł

kasa obsługuje M/platformę

NOVITUS SENTO ONLINE

Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

cena netto: 1790 zł
cena brutto: 2101 zł

NOVITUS NEXT ONLINE 

to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

NEXT online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

PROSTOTA OBSŁUGI
Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

cena nett: 2390 zł
cena brutto: 2939 zł

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną  

Ze względu na częste zmiany przepisów i fakt braku zainteresowania kasami z kopią elektroniczną urządzenia te są dostępnę wyłącznie na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to jeden dzień roboczy.

NOVITUS NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E.

cena netto: 1290  zł
cena brutto: 1586 zł

NOVITUS SENTO LAN E

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E oraz jej rozbudowaną wersję SENTO LAN E +. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych. Sento LAN E + posiada parametry spotykane jedynie w kasach systemowych: posiada bazę towarową 50.000 towarów.

cena netto: 1390  zł
cena brutto: 1709 zł

NOVITUS NEXT

 To system fiskalny następnej generacji.

Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

Zobacz specjalną witrynę www.next.novitus.pl na której dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kasie następnej generacji – NOVITUS NEXT

cena netto: 2190 zł
cena brutto: 2693 zł

Call Now Button